Klientide tagasiside ja arvamused Platinumi koeratoidu kohta

 • Eddie ja Helen

  Hei, sõbrad! Eddie siin! Minu sõbrad Platinumist palusid mul lühidalt selgitada, miks ma Platinumi koeratoitu nii palju usun, et 100% ainult sellest toitun, aga ma lühidalt ei oska - mul on lihtsalt nii palju häid asju, millest rääkida, et targem oleks nüüd teil lugemiseks mõni hetk varuda.

  Miks just Platinum?
  Loomulikult esiteks ikka seepärast, et mina eelistan vaid kvaliteetset toitu, mis ei tee mitte ainult kõhtu täis (nagu seda teeb vahel ka puuoks, mida metsas ajaviiteks närin), vaid reaalselt annab mulle ka vajalikud toitained ja energia. Minu meelest peaks ikka nii olema, et kui toit, siis juba see kõige parem, eks? Platinumi kuivtoit sisaldab vähemalt 70% värsket liha, ning liha all mõtlen ma vaid LIHA, mitte muid loomseid saadusi, mis teeb selle paremini seeditavaks ja loomulikult ka maitsvamaks. Platinum sisaldab vaid vajalikke parimaid tooraineid, mis on sobilikud ka inimtoiduks. Seepärast ütlebki mu omanik tihti, et mu toit lõhnab nii hästi ning tundub nii mõnusalt rammus ja pehme, et võiks ise ka ampsu võtta!

  Ka trennides on meil kaasas Platinumi kuivtoit või snäkid. Olen õnneks toiduga väga lihtsasti motiveeritud kuts (kes ei oleks, kui nii head toitu saab, eks) ning kui omanikul on kuulekustrennis taskud Platinumi täis, tassin ma meelsasti mänguasju kasti ja istun, laman, annan käppa... Ning kui agility rajal on tarvis mind kiirelt läbi tunneli jooksma saada, peab omanik teises otsas juba snäkkidega valmis olema, sest hea snäki nimel olen kõigeks valmis!

  Ma võikski teiega siia jutustama jääda, aga arvan, et kogu ülejäänud info Platinumi toodete kohta leiate te juba kodulehelt, kust saab tellida isegi testimiseks proovipaki! Kui sa ei ole veel Platinumi toodetega tuttav, siis soovitan soojalt - olen kindel, et su lemmik ei taha enam sellest loobuda. Sest mina küll ei suuda!
 • Täpi ja Virgi

  Täpi oli meil üsna pirtsakas sööja ning pidevalt katsetasime uue toiduga. Teda tuli palju käest toita, sest muidu ei söönud ta midagi. Kui olime jälle uue toidu otsingul, avastasin Platinum koeratoidu ja nii saigi Täpi oma neljandaks sünnipäevaks koti Platinumi kuivtoitu. Esimene kausitäis söödi ära väga kiiresti, kuid siiski oli võimalus, et ajaga tüdineb ta sellestki. Tänaseks on aga möödas aasta ja seitse kuud ning Täpi sööb ikka isukalt Platinumi. Põhiliselt sööb ta Lamb+Rice kuivtoitu, aga ka kõik teised maitsed on ära proovitud ja väga meeltmööda olnud. Platinum krõbinad meeldivad talle nii väga, et kasutan neid vahel ka maiustena. Märgtoitudest on Täpi praeguseks ära proovinud Pure Fish ning Duck+Turkey maitselised variandid - mõlemad on talle väga meeldinud ja ka seedimisele hästi mõjunud (Täpil on olnud eelnevalt märgtoitutega probleeme).
  Lisaks kasutame treeningutel ka Platinum Click-Bits’e. Täpi on 99% toidule motiveeritud ning seetõttu on head maiused väga olulised. Aitäh Platinumile hea ja kvaliteetse toidu eest!
 • Stella ja Ülle

  Minu Stella on söönud Platinumi koeratoitu juba kutsikast peale. Siis aga mõtlesin, et nagu inimene, äkki vajab ka koer vaheldust... vaata videost, kuidas see lugu lõppes :)
 • Nublu ja Laura

  Nublu on toiduga sünnist saadik väga-väga pirtsakas olnud. Me proovisime igasugu erinevaid krõbinaid ja nende hulgast "parimat" leida, aga mitte ükski ei sobinud paljalt söömiseks, ta võis pigem mitu päeva söömata olla ?. Siis hakkasin toortoitu pakkuma ning kuigi esimesed päevad sõi isuga, siis ka seda rõõmu ei jätkunud kauaks. Keetsin talle riisi kanaga, veisega, hakklihapallidega, kalaga – mitte ükski ei sobinud üle ühe korra söömiseks. Tegin puljongit kanast, veisest, põdrast, lambast ja valasin krõbinatele - leemeke oli hea, aga krõbinad leidsid tee kausi kõrvale põrandale. Segasin krõbinaid riisipudru ja lihaga, proovisin kõikvõimalikke konserve peale panna, aga ikka ei tundunud piisavalt ahvatlev. ? Ainus, mis maitses, oli toores liha, aga kahjuks tekitas see allergiat, kuna koer sai liiga palju valku, samuti oli tihti probleeme kõhulahtisusega, kuna toit polnud piisavalt tasakaalus. Ta ei söönud mitte kunagi oma normaalset toidukogust ja iga kord, kui kausi ette panin, hoidsin hinge kinni kas sööb natukenegi või keeldub täielikult. Söögi ajal pidi olema haudvaikus, sest nii kui miski tähelepanu hajutas ununes ka toit.

  Nüüd jõudsime imekombel Platinumi juurde ja ta sööb neid krõbinaid paljalt!! ? Ma ei pea juurde keetma puljongit või segama konserviga, ostma kilodega kallist liha või sülti, et ta midagigi sööks. Ma annan talle kausiga krõbinad ette ja ta sööb need KÕIK ära ning isegi nõuab juurde ?. Ta tahab süüa kohe hommikul kell 8, kui ärkab ja ka õhtul kell 10, kui magama läheb. Kokku sööb ta päeva jooksul 4-5 korda, samas kui varem sõi oma esimese portsu alles kella nelja paiku päeval. Kui ma annan talle toidu ette, ei tõsta ta sealt enne ninagi, kui kõik on otsas. See on täiesti USKUMATU ?, ma poleks iial arvanud, et me elu võib nii palju muutuda. Hetkel sööb ta 5kg paki ära kuue päevaga, ilmselt sööb nüüd tagantjärele ? Aitäh Platinum, et te olemas olete, see on lihtsalt ime. ♥️
 • Jerry ja Livia

  Mmmm... Hakkliha lõhn toidukausis. Pistan pintslisse!
  Niuhh mu kõht kisub krampi, laske ruttu õue kakale. Natuke läks kergemaks, aga nüüd tõuseb hakkliha klomp kurku. Järgmine hetk on mu kõhutäis diivanil. Kui piinlik. Perenaine küürib hapu näoga mu oksehunnikut.
  Selline oli mu lapsepõlve söögikogemus. Siis aga tuli perenaine iga päev uus toidukott käe otsas ja pakkus mulle erinevaid krõbinaid. Enamikku neist ma isegi ei proovinud. Minu arust ei olnud neil söödav lõhn.

  Ühel päeval astus perenaine tuppa hõbedane söögikott käe otsas. Läksin uurima. Vau, see lõhnab nagu söök! Ja milline maitse! Sellest võiks end lõhki süüa! Ja õue kakale ka ei pea jooksma. Kui kuulen krõbinaid oma kaussi kukkumas hüüab perenaine; "Jerry! Platinumi antakse!” Nii, et sõna Platinum on mul selge. Olen hõbedastest kottidest saanud proovida erinevaid maitseid. Kõige rohkem meeldib mulle Platinum Puppy Chicken. Krõbinad on pehmed ja mõnusalt väikesed. Trennis saan Click-Bits Chicken+Lamb maiust. Selle eest olen valmis tegema kõike. Auh!
 • Kira, Bailey ja Gayla

  Tsauki! Kira, Bailey ja Gayla siin, et jagada teiega, miks on Platinumi koeratoidul meie peres väga tähtis koht.

  Meie tee Platinumini jõudis juba pea 2 aastat tagasi, mil Bailey oli kõige pritsakam kuivtoidu sööja - toit maitses ainult paar päeva ja peale seda ei tahtnud Bailey seda enam süüa, isegi mitte nuusutada. Pidime erinevaid brände proovima, kuid lõpptulemus oli alati sama - võid ise seda süüa! Kuulsin Platinumist ning tellisin proovipaki, kuid kõrgeid ootuseid mul polnud. See-eest juba pakki avades, näitas Bailey toidu vastu huvi. Ta sõi kausi tühjaks ja tahtis veel, mis mulle oli tõeliseks üllatuseks! Tellisime suurema paki ja peale seda pole ma pidanud toitu vahetama. See lihtsalt maitseb Baileyle väga! Sellega sai Bailey toidumured lahendatud.

  Kevadel kui meie perega liitus saksa lambakoer Kira, teadsin kohe alguses, et viin ka tema Platinumi peale üle, lihtsalt ei osanud arvata, et seda nii varakult pean tegema. Toit, mis kasvatajalt kaasa saime, ei pakkunud talle huvi, mistõttu andsime talle juba esimesel päeval Platinumi. Kausi sõi ta väga kiiresti tühjaks ning näha oli, et talle maitses. Alates sellest päevast olemegi talle iga hommik ja õhtu Platinumi koeratoitu andnud ning ta pole ühtki toidukorda vahele jätnud. Samuti mõlema koera puhul olen näinud muutusi - mõlema kutsi karv on tihedam ja pehmem ning silmad ei aja rähma!

  Olen rõõmus ja tänulik, et toiduprobleemid on seljatatud ja koerad on rõõmsad. Samuti sära koerte silmis ning Kira puhul ka suust voolav ila toidu ootamisel on asendamatu. Ehk lühidalt - hea toit = õnnelik kutsa ☺️
 • Guru ja Mari

  Meie pere jaoks on koera tervis ja heaolu äärmiselt tähtis. Oleme oma linnukoerale erinevaid toite pakkunud ja siiani näeme, et kõige paremini sobib talle Platinum koeratoit, mis on nii kvaliteetne ning kõrge toiteväärtusega, et muudab meie üliaktiivse vizla märksa rahulikumaks, ju ta saab vajaminevad toitained sellest toidust kätte.
  Perega ikka naerame, et Platinum tundub nii hea olevat, et kindlasti sööb meie koer Guru peres kõige tervislikumalt. Guru naudib nii kuiv- kui ka märgtoitu ja hea meelega annamegi seda vaheldumisi. Märgtoitu on hea koerale mõeldud mänguasja sisse peita ja siis sügavkülmast talle anda. Kui koer peab pikema päeva üksi veetma, siis pakub see talle rohkelt tegevust ja mis peamine, on ülimaitsev.
 • Woof ja Kadri

  Ka "lõvid" 🦁 armastavad Platinumi 😍
  Hiljuti 2-aastaseks saanud leonberger Woof on söönud Platinum koeratoitu kogu oma elu, karv läigib, tervis on korras ning kauss lakutakse iga toidukorra lõpuks peeglina läikima. Kiidame ja soovitame!